Evlilik Yıl Dönümünde Aldatılan TikTok Kullanıcısından, Köpek Maması Yeme Akımına: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Sevgillisinin aldığı hediyeleri puanlayan kullanıcıdan, metroyu podyuma çevirerek catwalk yürüyüşü yapan kullanıcılara kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- TikTok’ta viral olan videoda bir kadın kocasının ihanetini canlı yayında saniye saniye gösterdi. Evlilik yıl dönümleri olmasına rağmen kocası başka bir kadınla buluştu.

?

2- TikTok’ta bir kullanıcı eşinin kendi tabiriyle ‘özel bölgesine’ ‘Karaoğlan’ demesi üzerine ağda yaptırmaya gitti. Genç kadının eşi bu kez de kendisiyle ‘Keloğlan’ diyerek dalga geçmesi çok konuşuldu.

?

3- TikTok uygulamasında bu kez de karşımıza kaybolan eşyaların nasıl bulunacağını gösteren ‘Ethem Dede Akımı’ gündeme geldi. Bu ritüeli uygulayarak kaybolan nesneleri bulduklarını söyleyen kullanıcılarının videoları binlerce kez izlendi.

?

4- TikTok kullanıcısı gençler, İstanbul’da bir metroyu podyuma çevirerek catwalk yürüyüşü yaptılar.

?

5- TikTok hesaplarında sevgililerinin aldığı hediyeleri puanlayan kullanıcıların videoları yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

?

6- Babasıyla kargo paketi açarken aralarındaki ilişkileriyle gözlerden kalpler çıkaran kullanıcı ve videosu çok beğenildi.

?

7- Burak Duru isimli bir genç paylaştığı video ile, ‘İnsanlar benden korkuyor’ dedi. Engelli olduğunu belirten Burak Duru, beyin ameliyatı geçirdiğini ve insanların kendisinden korkmaması gerektiğini söyledi.

?

8- TikTok’ta bir kullanıcı, fedakarlığını kanıtlama yöntemi olarak sevgilisinin kendisine Victoria’s Secret markasından hazırladığı bir alışveriş sepetini almasını istedi.

?

9- Siyah elbise ve kedi maskesi ile bir kombin yapan kullanıcı, yaptığı kombine annesinin verdiği tepkiyi paylaştı.

?

10- TikTok’ta bazı vücut geliştiriciler, köpek mamasının içerisindeki protein miktarının çokluğuna atıfta bulunarak köpek maması yemeye başladı.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir