Üç Büyük Balina, Bu Altcoin’den Bol Bol Satın Aldı!

Kripto para yatırımcıları, hangi altcoin birimini alacağına karar verirken büyük oyuncuların hamlelerini takip ediyor. “Balina” olarak adlandırılan büyük cüzdan sahipleri, yaptıkları altcoin alımları ile sürekli sosyal medyada gündem oluyor. Blockchain takipçileri, üç büyük balinanın yakın tarihte devasa miktarda Shiba Inu (SHIB) aldığını tespit etti.

Etherscan verilerine göre bir kripto para balinası, yaklaşık 5 gün önde 4.2 trilyon adet SHIB satın aldı. Büyük cüzdan, şaka temalı altcoin birimini bir süre sonra farklı miktarlarda başka adreslere taşıdı.

Kripto takipçileri, diğer 2 balina adresin de benzer miktarlarda coin satın aldığını ve başka yerlere taşıdığını ortaya koydu.

Araştırmacılar, söz konusu cüzdanların dolaylı olarak Coinbase borsası ile bağlantısı olduğunu tespit etti. Bu durum, söz konusu işlemlerin bir yatırımdan ziyade borsanın rutin transfer testlerine aracı olmuş olabileceği yorumlarına yol açıyor.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı

Köpek temalı kripto para birimi, Elon Musk bağlantılı spekülasyonlar nedeniyle son dönemde iyi performansıyla dikkat çekiyor. Haziran ayının ortasında ,655$ seviyesinde yerel dip yapan SHIB, günümüze kadar %25 değer kazandı.

Shiba Inu (SHIB) grafiği.

Kriptosevelerin yakından takip ettiği altcoin an itibariyle ,822$ seviyesinde işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir